Profesní průkaz řidiče


V rámci Autoškoly Krátký je zřízeno také Akreditované školící středisko, ve kterém je možné absolvovat vstupní školení, nutné k získání profesního průkazu řidiče, nebo absolvovat pravidelné školení na jeho prodloužení dle zákona 247/2000 Sb. Zajišťujeme také rozšiřující školení a školení v rozsahu 35 hod. dle novely od 1. 8. 2011.

Školení řidičů je možné absolvovat výhradně v sídle našeho akreditovaného školícího střediska na adrese Jana Masaryka 49, Praha 2. Zákon nám bohužel nedovoluje přijet za Vámi.

Po vzájemné dohodě je možné provést školení řidičů i během víkendu.

Termíny zahájení pravidelného, rozšiřujícího a vstupního školení na profesní průkaz řidiče vypisujeme individuálně, pro zjištění bližších informací a termínu nás prosím kontaktujte.

POZOR, ZMĚNA ZÁKONA 247/2000 Sb. !!!

Víte o tom, že možná právě vy můžete získat svůj profesní průkaz rychle, levně a ještě nebudete dělat závěrečné zkoušky? Vlastníte řidičák pro skupinu C nebo D? Zavolejte nám a informujte se, zda právě Vy patříte do této skupiny řidičů!

Zkušební testy pro zisk profesního průkazu probíhají pomocí výpočetní techniky. Zkoušet zkušební testy a procházet testové otázky můžete na této adrese: http://etesty2.mdcr.cz pod sekcí "Profesní způsobilost řidiče".